Atilla KİLCİOĞLU

KADROMUZ

Atilla KİLCİOĞLU

1975, Safranbolu doğumlu olan Atilla KİLCİOĞLU, TED Karabük Koleji ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. Çalışma hayatına, 1997 yılında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’de başlamış ve yaklaşık 18 yıl boyunca Eğitim, İnsan Kaynakları ve Bölge Müdürlüklerinde Uzman, Müdür Yardımcısı ve Müdür unvanları ile görev yapmıştır.

Bu süreçte özellikle, hem teknik içerikli eğitimler hem de beceri kazandırmaya yönelik kişisel gelişim eğitimleri, çalışan bağlılığı, yetkinlik analizi ve mülakat teknikleri konularında uzmanlaşmıştır. Kurum içi akademi ve yeni kurulan direkt satış ekipleri için kariyer planı inşa projelerinde yer almıştır. 2010-2015 yılları arasında, Bölge Müdürü unvanıyla, direkt satış ekipleri ve acente teşkilatının yönetim sorumluluğunu üstlenmiştir.

2015 yılı itibariyle Kordon Group bünyesindeki Kordon Akademi’ye yönetici ve eğitmen olarak geçiş yapan Atilla KİLCİOĞLU; bilgi birikimini, deneyimleri ile birleştirerek kurumsal firmalara eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir.